Galeria
Galeria
Galeria
Galeria
 

zobacz wszystkie galerie »

  Zobacz jeszcze : Śmietnisko zwane basenem »
Komentarze [ 13 ]
dodaj komentarz »
[ egon ] » basen sobieszów
Pochodzę z Wrocławia ale w latach 80-90 całe wakacje spedzałem na tym basenie,głownie ze względu na ojca taki facet z wąsem jeśli ktoś kojarzy,berka też wspominam z sentymentem,odjechana zabawa.
Data dodania : 2011-10-03
[ Herr Geisler ] » Schwimmbad
Das sieht sehr verfallen aus.
Data dodania : 2011-07-31
[ jerzyk (deluga) Richter ] » basen w sobieszowie lata 1960
polska gospodarka!!! ale co zrobic z takimi za "piec zloty"polotykami banda zlodzeji rasem z kosciolem kat.ktorzy dzisiaj dominuja w polsce .Ludzie powinni to ignorowac i do kosciola tylko chodzic ale nie placic tym dziadom maja dziewczyny i dzieci na kosztach "WIERNYCH"
Data dodania : 2011-01-10
[ Halina ] » basen
A miao byc.... Nadal nie ma nic......
Data dodania : 2010-03-12
[ Andrzej ] » wspomienia
A ja w przeciwieństwie do " tubylców",mam nieco inne wspomnienia z tym basenem,otóż przyjeżdżałem jako opiekun wraz z młodzieżą na kolonie do bursy technikum drzewnego,na tym basenie poznałem super dziewczyne z którą jesteśmy już 16 lat po ślubie! Pozdrowienia dla mieszkańców od przyjaciół z Nysy !!
Data dodania : 2009-10-03
[ Mariusz ] » Berek w wodzie na basenie
Berek w rogu,ale to była zabawa!!!.Chłopaki którzy się w to bawili w latach 80-90 wiedzą o czym piszę. Sam z wody prawie nie wychodziłem jak zabawa w berka trwała,chłopaki ( Karmelita,Prędki,Markowski,Kokoszka,Skowron, Ranoszek,Buła,Ciućka,Łączny,Rutecki,Białas,Pliszka i inni których nie wymieniłem,odezwijcie się i wypowiedzcie się na temat naszego basenu. Może uda się coś jeszcze w tej sprawie pomóc i uratować nasz basen na którym spędzaliśmy tyle fajnego czasu naszej młodości !!!.Przecież nie jesteśmy już tacy staży,mamy ok.35-45 lat i jak by było to możliwe,nie jeden z nas zabawił byłby się jeszcze w tego berka.!!!.A przykład dla naszych młodszych pokoleń,przecież mamy już dzieci które są w wieku takim,jak my byliśmy bawiąc się w tego berka. Warto się zastanowić nad tym.
Data dodania : 2008-08-16
[ Piotrek ] » trzeci do wody
Pamiętamy! pamiętamy Adam. Brakuje mi tego.
Data dodania : 2008-06-28
[ sympatyk ] » może być gorzej
Cieszę się, że w Sobieszowie są ludzie, którym zależy na wysokim lub conajmniej nie gorszym poziomie życia. BASEN to dowód na to. Ale jestem przekonany, że p. Prezydent dotrzyma słowa i basen termalny powstanie na miarę dzisiejszych czasów i oportuniści odejdą w siną dal. Cieszy mnie i nie tylko, że mamy już BANKOMAT w centrum i wypożyczalnię quadów i czekam teraz na prawdziwą informację turystyczną co będzie stymulatorem rozwoju tak pięknego miasta. Życzę optymizmu i działania dla dobra wszystkich mieszkańców i turystów.
Data dodania : 2008-06-12
[ Adam częstochowa ] » Basen w Sobieszowie
ktoś pamięta zabawę w berka try powyżej kolan trzeci do wody nie można przechodzić przez rogi po lądzie w kwadracie między pomostem ratowników a najbliższym brzegiem uuuu te czasy się nie powtórzą wtedy chyba jeszcze żył manex pozdrawiam wszystkich
Data dodania : 2008-03-15
[ Mariusz ] » Basen w Sobieszowie
Witam. Moje pokolenie w latach 80-90 można powiedzieć,wychowało się podczas wakacji na tym basenie.Było super!!!,młodzi mogą teraz tyko pomarzyć.Dobrze by było,to wszystko dla nich odtworzyć!!!.
Data dodania : 2007-10-28
[ andrzej trela ] » basen w sobieszowie
słyszałem terz ze szukali tam na terenie basenu ciepłych zródeł i ze ma tam być basen i ciepłe żródła termalne kture znajdują się tam na głębokosci ok..1km i jesli to prawda to ciekawe kto pokryje koszt tej inwestycij \informacija ta pochodzi z nowin jeleniogórskich/
Data dodania : 2007-08-04
[ KBK ] » OBY sie udało...
...miejmy nadzieje ze beda widoczne postępy budowy!!! nikt nie zaprzeczy ze przydał by sie Basen!!! POZDRAWIAM
Data dodania : 2007-07-22
[ Halina ] » basen w Sobieszowie
Od lilku dni trwaja prace rozbiórkowe na terenie basenu. Może to oznaczać, że w Sobieszowie bedzie basern. Jest to wersja optymistyczna i tej sie trzymajmy. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych basenem kapielowym
Data dodania : 2007-07-21